Masaj

 

Masaj, sadece keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaçtır aynı zamanda. Masajla, yumuşak dokular mekanik olarak uyarılarak organizmada fizyolojik ve psikolojik etki yaratılır. Vücut yüzeyinde tedavi, bakım ve rahatlama sağlanır.
 

Selülit Masajı

Annelerimizin evde hamur açtığı merdanler, güzellik salonlarına girdi! Ayrı bir uzmanlık gerektiren ve özel bir teknikle uygulanan Merdaneli Selülit Masajı yaptırarak hem selülitlerinizden kurtulun hemde kaslarınızı rahatlatın.

Yüz Masajı

Yetersiz aktivite, düzensiz beslenme, kirli hava ve bunun gibi bir çok neden yüzünüzün solgun görünmesine neden olur. Yüz masajı kan dolaşımını hızlandırır ve yüzünüz daha canlı gözükür,uzun süreli egzersiz ile bu kalıcı hale getirilebilir. Masaj, sadece strese ve gergin kaslara iyi gelmekle kalmıyor ayni zamanda kırışıklıkların azalmasına da etki ediyor.

Sırt Masajı

Bedenimizin olumsuz şartlardan en çok etkilen bölgesi sırtımızdır. Günümüz şartlarında uzun süre bilgisayar başında çalışmak, saatlerce trafikte kalmak, yeterince egzersiz yapmamak sırt ağrılarını da beraberinde getirir. Sırt masajı gergin sinirlerin rahatlamasına, psikolojik olarak rahatlayıp gevşemenize yardımcı olacağı gibi, sağlık açısından da faydaları saymakla bitmez. Hücrelerinizin aktif hale gelmesine, yaşlanmanızın gecikmesine,yorgunluğun ve kas ağrısının giderilmesine, kasların canlanmasına ve fazla yağların vücuttan atılmasına, hastalıklara karşı vücudun direnç kazanmasına, metabolizmanın hızlanmasına ve kan dolaşımının artmasına, toksinlerin vücuttan atılmasına, oksijen alımının artmasına, şeklinde liste uzar gider. Merkezimizde kendinizi güvenli ellere bırakın ve yenilenip çıkın.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis