Cilt Yenileme Nedir?

Dünyada cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratan, yeni bir teknoloji olan Cilt yenileme, dünyanın önde gelen cilt bakım sistemi üreticisi Edge tarafında üretilmiştir. Dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır ve 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilmiştir. Diğer sistemlerden farklı olarak Cilt yenileme son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunuyor. Uzun zamandır önüne geçilemeyen üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Cilt yenileme artık birçok elit merkez tarafından cilt bakımlarının da vazgeçilmez cihazı olarak görülüyor.

 

Cilt Yenileme Sistemi İle Işıltılı Görünüm

Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt için deriyi doğru bir şekilde beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımları yapmak önem taşıyor. Amerika'da Hollywood yıldızlarının tercihi cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

 

Bunları Kendinize Soruyor musunuz?

Cildim neden mat ve cansız görünüyor?
Makyaj ürünleri cildimi eskisi gibi canlı göstermiyor?
Siyah noktalar bir türlü eksilmiyor?
Sivilce izleri neden geçmiyor?
Cildimde ton farklılığı neden oluyor?
Cildim çok yağlanıyor?
Cildim çok kuruyor?
Sivilcelerden kurtulamıyorum?

İğnesiz ve acısız cilt güzelliği için…

Cilt yenileme, tüm cilt tiplerinin gerekli olan nem, bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Kısacası kişi hiçbir acı, ağrı hissetmemektedir. Bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his yaratmaktadır. Bu vakumlama işlemi cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir ve bu süre içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır.

 Cildin ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor

Bu işlemde kullanılan “vortax” teknolojisi basınçla püskürtülen vakumlu başlığı ile cilt, ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırılmakta ve mikro düzeyde soyulmaktadır. Cildin problemine göre uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler tedavi edilmektedir. Aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar verilerek cilt korunmakta ve daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlanmaktadır. Vakumlama sistemi ile serumlar, renk açıcı ve anti aging solüsyonlar direkt derinin altına verilmektedir.

11 probleme tek çözüm

 • Total cilt bakımı
 • Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi
 • Siyah nokta tedavisi
 • Cilt tonu düzensizlikleri
 • Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)
 • Cildin nemlendirilmesi
 • İnce çizgiler ve kırışıklıkların tedavisi
 • Cildin elastikiyetini arttırma
 • Sivilce tedavisi
 • Leke tedavisi
 • Cildin canlandırılması

Cilt Yenileme 4 uygulamayı bir arada sunan bir teknolojiye sahiptir.

Vortex-temizleme: Cilt derinlemesine nemlendirilirken bir yandan da gözenekler temizlenip, yüzey düzensizlikleri gideriliyor. 

HydroPeel: Tahrişe yol açmadan cildin üst tabaklarının peelingi sağlanır.

Acısız-tahrişsiz siyah nokta ve gözenek temizliği: Siyah ve beyaz noktalar (açık-kapalı komedonlar), aşırı yağ ve genişlemiş gözenekler hızlı, acısız ve tahriş yaratmadan temizlenir.

Vortex-Füzyon: Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar ve peptidler cilde uygulanır.

En hassas cilt tipleri için bile uygun olan bu yöntemde uygulama sonrasında makyaj uygulanabiliyor ve günlük yaşama devam edilebiliyor.

Cilt Bakımı 2015  ve 2016 Yıllarında Dünyanın En İyi Cilt yenileme Sistemi Ödülünü Almış, Cilt Bakım Sistemi Olarak Dünyada Tek FDA Onayına Sahiptir.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis