HAKKIMIZDA

Sağlık ve güzellik alanında cilt ve vücut estetiğine yönelik hizmet veren; güvenli, sağlıklı, etkili ve bilimsel uygulama teknikleriyle müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen bir kuruluştur.

 

En iyi cihaz ve ürünler kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı temel ilke edinmiş olan Mezofit,sektörün gelişimini uluslararası düzeyde takip etmekte ve yeni uygulamaları dünya ile aynı anda bünyesine  eklemektedir. Güleryüzlü ve alanında uzman personeli; kaliteli hizmet anlayışı; temiz, şık klinikleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan yaklaşımları sayesinde kısa sürede adını duyuran Mezofit, alanında köklü bir yer edinmiştir.

 

Mezofit, binlerce hastaya lazer epilasyon, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, sivilce ve akne tedavisi, leke tedavisi, kök hücre, kimyasal ve bitkisel peeling, dövme silme, saç tedavileri ve saç ekimi, prp alanlarında tedavi hizmeti vererek tecrübesini ve hizmet kalitesini kusursuz sayılabilecek bir noktaya ulaştırmıştır.

 

Mezofit olarak ilk günkü heyecan ve disiplinimizle sürekli yenilikler peşinde koşuyor, sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde motive oluyor ve güler yüzümüzle sizleri kliniğimize bekliyoruz. 

Adana Güzellik Merkezi

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis